بستن
  • 02144719610
  • 02144737760

بين الملل

ردیفکد دورهنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)شهریه با تخفیفسرفصلرزروثبت نام
دوره ای برای نمایش وجود ندارد

آموزش غذای ملل

در این دوره تهیه و طبخ انواع غذا های ایرانی و خارجی ( ایتالیایی، فرانسوی و چینی( در مدت زمان 60 ساعت آموزش داده می شود.
این دوره ها بدون پیشنیاز بوده و افراد برای شرکت در این دوره ها نیازمند به ارائه مدرک تحصیلی نمی باشند. مهارت های مورد انتظار پس از اجرای دوره (قابلیت های اکتسابی( تهیه و آماده سازی انواع غذا های ایرانی، ایتالیایی، فرانسوی و چینی، نکات مهم بهداشت، نظافت و ایمنی است.

آموزش مدیریت رستوران و اصول میزبانی و پذیرایی

این دوره که جهت آموزش مدیریت رستوران تدوین شده است به مدت 36 ساعت بوده و مهارت های مورد انتظار پس از اجرای دوره (قابلیت های اکتسابی)  آشنایی و شناخت انواع سرويس ها، آشنایی با اصول بهداشت و ایمنی در محیط کار،  آشنایی و شناخت انواع چيدمان،  آشنایی با قوانين و ضوابط رستورانها،  آشنايي با گفتار و زبان رستوراني،  آشنايي با زبان تخصصي رستورانها می باشد.

آموزش مدیریت کافی شاپ

این دوره که جهت آموزش مدیریت کافی شاپ تدوین شده است به مدت زمان 32 ساعت بوده و مهارت های مورد انتظار پس از اجرای دوره ( قابلیت های اکتسابی): آشنایی با صنعت کافی شاپ، کار عملی(بدون محدودیت) با دستگاه های کافی شاپ، آشنایی با اصول مدیریت، آموزش تهیه و سرو حرفه ای انواع قهوه بین المللی(قهوه ایتالیایی، فرانسوی و...)، آموزش تهیه و سرو حرفه ای نوشیدنی گرم، آموزش تهیه و سرو حرفه ای نوشیدنی سرد (اسموتی، کراش و فراپه ...)، آموزش تهیه و سرو حرفه ای دسر و بستنی کافی شاپی می باشد.

کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به موسسه فن آوران نوین تهران می باشد

طراحی سایتتوسط بهسامان

مشاور آفلاین است