بستن
  • 02144719610
  • 02144737760

برنامه نويسي

ردیفکد دورهنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)شهریه با تخفیفسرفصلرزروثبت نام
دوره ای برای نمایش وجود ندارد

دوره آموزش شبکه Network

دوره Network دوره مقدماتی و از دوره های اصلی مهندسی شبکه است.در این دوره 21 ساعته ، مبانی شبکه به شما آموزش داده می شود . این دوره پیشنیاز تمامی دوره های شبکه است. در این دوره آموزشی ، با مفاهیم اولیه شبکه آشنا شده و پس از گذراندن نتورک پلاس ، علاقه مندان می توانند دوره های مایکروسافت، سیسکو ، لینوکس و ...  را بگذرانند.
دوره   Network که توسط شرکت CAMPTIA  تدوین شده است  بعنوان يکي از بهترين مدارک علمی شبکه ميتواند اصول علمی و عملی منطبق با نيازهاي روز را در اختيار دانش‫پژوهان قرار دهد. به دانشجویان توصیه می شود اگر به مباحث شبکه علاقمند هستند و اطلاعاتی در مورد آن ندارند یا اطلاعات محدودی دارند، دوره آموزش نتورک پلاس را سپری کنند تا با توجه به علاقه و استعداد خود، گرایش تحصیلی مورد نظر را انتخاب نمایند. این دوره پیش نیاز سایر دوره های شبکه بوده و پیش زمینه کلی از این دوره ها ارائه می نماید.

دوره آموزش طراحی سایت

طراحی صفحات وب مقدماتی تا پیشرفته یا دوره آموزش طراحی سایت شامل آموزش  HTML5  و CSS   می باشد.
طبق یک تقسیم بندی عمده و رایج در حوزه وب ، فعالیت در حوزه طراحی سایت به دو بخش برنامه نویسی Static که به طراحی ظاهر و واسط کاربری صفحات وب می پردازد  و بخش برنامه نویسی Dynamic که به برنامه نویسی پشت زمینه یا BackEnd صفحات می پردازد  تقسیم می گردد که عملا حضور و شروع فعالیت در حوزه Dynamic منوط به دانش کافی و لازم از حوزه Static می باشد. از این رو این دوره می کوشد تا این دانش لازم را برای فراگیری فراهم نماید.
 این دوره شامل آموزش زبانهای برنامه نویسی3 HTML5 , CSS می باشد و از آن روکه این دو زبان،اساس و پایه ی برنامه نویسی تحت وب می باشد ، دانشجو با فراگیری آنها آماده پذیرش زبانها و تکنولوژی های پیشرفته و پیچیده تر در این عرصه می گردد.

دوره آموزش برنامه نویسی

دوره های آموزش برنامه نویسی شامل آموزش برنامه نویسی مقدماتی با FMS LOGO  ، برنامه نویسی .net ، برنامه نویسی پایگاه داده SQL Server 2012، برنامه نویسی C در دو سطح مقدماتی و پیشرفته و برنامه نویسی موبایل اندروید و IOS است.

کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به موسسه فن آوران نوین تهران می باشد

طراحی سایتتوسط بهسامان

مشاور آفلاین است