بستن
  • 02144719610
  • 02144737760

فيلم و صدا

ردیفکد دورهنام دورهتاریخ شروعروز و ساعتمدت (ساعت)تخفیفشهریه (ریال)شهریه با تخفیفسرفصلرزروثبت نام
دوره ای برای نمایش وجود ندارد

آموزش عکاسی دیجیتال

دوره عکاسی دیجیتال به منظور آموزش اصول و مبانی عکاسی دیجیتال و آشنایی با مباحث متنوع عکاسی حرفه ای تدوین شده است، تا ضمن آموزش مباحث تئوریک و تکنیک‌های عملی هنرجویان بتوانند بعد از گذراندن این دوره وارد بازار کار شده و در سبکهای عکاسی مورد علاقه خود فعالیت کنند.
این دوره های از مقدماتی تا پیشرفته را پوشش می دهند. از جمله مباحث این دوره ها، سبک های عکاسی (پرتره، تبلیغاتی، خبری، مستند اجتماعی...)، آشنایی با مباحث زیبایی شناسی (اصول کادربندی و کمپوزیسیون و...)، آشنایی با تکنیک های عکاسی، آشنایی با عکاسان مطرح جهان، کارگاه های عملی در مباحث تکنیکی عکاسی (نورپرداری،نورسنجی، HDR، عکاسی در شب و...) می باشد.

آموزش نرم افزار افترافکت Adobe After Effects

نرم افزار افترافکت Adobe After Effects  نرم افزاری پیشرو و حرفه ای در زمینه ی ایجاد گرافیک های متحرک چند بعدی و پیچیده و افکت های سینمایی تصویری می باشد. در این برنامه همچنین قابلیت وارد کردن اشیاء سه بعدی و استفاده از آنها در صحنه های سه بعدی وجود دارد. نرم افزار Adobe After Effects  نرم افزاری پیشرو برای ایجاد حرکت های گرافیکی پیچیده و جلوه های بصری سینمایی است. با این نرم افزار می توانید بر روی فیلم ها و فایل های ویدیویی خود با فرمت های مختلف ، افکت های جذاب ایجاد کنید و بر زیبایی آنها بیافزایید و در نهایت ایده خود را به واقعیت تبدیل کنید.
 

آموزش نرم افزار Premiere

نرم افزار Premiere یکی از محبوب ترین نرم افزارها برای ویرایش فیلم است. محبوبیت نرم افزار پریمیر به دلیل امکانات فراوان و محیط کاربر پسند آن میباشد. به همین دلیل است که امروزه نرم افزار Adobe Premiere به یکی از برنامه های استاندارد برای ویرایش و تدوین فیلم تبدیل شده است..

آموزش گریم متعادل سازی

متعادل سازی چهره یا عمل تصحیح،  بوسیله ی تکنیک سایه تیره و سایه روشن انجام می شود و هدف از آن ایجاد تناسب مابین فرم و اعضای چهره مدل است. لازم به ذکر است که هدف از متعادل سازی چهره،  فرم دادن چهره به شکل بیضی است که در زیبایی شناسی بهترین فرم چهره شناخته شده است، نمی باشد بلکه هدف برقراری تعادل و تصحیح فرم چهره است.

کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به موسسه فن آوران نوین تهران می باشد

طراحی سایتتوسط بهسامان

مشاور آفلاین است