مجتمع فنی تهران شمال غرب

موسسه فن آوران نوین تهران

برگزاری دوره کفپوش های اپوکسی سه بعدی (3D epoxy) ، سقف های کشسان ، وودگلاس و دیاموندگلاس ، میزهای رزینی و اپوکسی ، چوب و رزین ، فلوید آرت نقاشی با رزین و رنگ (اپوکسی و رنگ)

تا کنون 83 دوره  شغل محور کفپوش سه بعدی ( اپوکسی سه بعدی, 3Depoxy ) و سقفهای کشسان و آرمسترانگ با موفقیت و رضایت شرکت کنندگان برگزار گردیده است. 
دوره 2 روزه کفپوش های سه بعدی ( اپوکسی ) و سقف های کشسان :
اجرای کفپوشهای ساده-استیکر-سه بعدی - فلورسنت - پولکی
اجرای دیوار پوشهای سه بعدی
اجرای سقفهای کشسان

دوره 1 روزه کفپوش های سه بعدی ( اپوکسی ) :
اجرای کفپوشهای ساده-استیکر-سه بعدی - فلورسنت - پولکی
اجرای دیوارپوشهای سه بعدی
 

 دوره 2 روزه وودگلس ( Wood glass ) و دیاموند گلس ( Diamond glass ) ، میزهای رزینی : جدید
:white_check_mark:آموزش تکنیک وودگلس ساخت میز و سطوح با ترکیب چوب و اپوکسی یا همان میزهای رزینی (قالب بندی های یک کفه و دو کفه و قالب های سیلیکونی)
:white_check_mark:آموزش تکنیک دایموندگلس ساخت جواهرات و وسایل تزئینی با ترکیب چوب و طبیعت با اپوکسی (ساخت زیورآلات و وسایل تزینی با قالب بندی سیلیکونی)


نمایندگی شمال غرب مجتمع فنی تهران با حضور اساتید مجرب و تجربه 40 ساله در اجرای دوره های آموزشی با کیفیت و کارآمدی بالا و ارائه مدارک معتبربه طور میانگین هر 2 هفته یک بار دوره کارگاهی آموزش کفپوشهای سه بعدی و سقفهای کشسان و آرمسترانگ را برگزار می کند. علاقمندان می توانند با شماره های درج شده در ارتباط با ما اطلاعات لازم کسب کنند. 

دوره 1 روزه فلوید آرت ( Fluid Art ) نقاشی با رزین اپوکسی و رنگ : جدید
هنر فلوید آرت در واقع به معنای خلق شاهکارهای آبستره(انتزاعی)که با رها کردن رنگها در روی یک سطح اتفاق می افتد. 

در واقع فلویدآرت قابل استفاده بر روی تمامی سطوح  از قبیل  : میز، کانتر آشپزخانه ، ظروف ، بوم نقاشی و متریال هایی مانند چوب ، فلز ، سنگ و پارچه  می باشد.

در این هنر، از رنگهای آکریلیک مایع برای خلق نقاشیهای منحصربفرد استفاده میشود. به دلیل روشهایمختلف ترکیب رنگهای آکریلیک با یکدیگر، راهکارهای خلاقانه بیشماری نیز برای نقاشی به این روش وجوددارد.

شروع کار در این هنر چندان سخت نیست و این، فلوید آرت را به هنری فوق العاده و جذاب برای هر سطحمهارتی تبدیل کرده است. همچنین تکنیک مورد استفاده، بسته به علاقه هر فرد میتواند بسیار ساده و یا پیچیده باشد.

هنر آموزان این مهارت ، توانایی این را خواهند داشت که با استفاده از کمترین فضای کارگاهی ( حتی در منزل) و با حداقل سرمایه و نیاز به کمترین ابزار و با بیشترین سود ،اثاری متنوع را خلق کنندلینکهای مرتبط:

گالری تصاویر دوره کفپوش های سه بعدی اپوکسی و سقفهای کشسان و آرمسترانگ

گالری تصاویر نمونه کارهای مهارت آموزان دوره کفپوش های سه بعدی و اپوکسی ( کفپوش دکوراتیو)

گالری تصاویر نمونه کارهای میزهای رزینی ، اپوکسی و چوب 

ارتباط با ما

دوره عملی فلوید آرت نقاشی با رزین و رنگ 44737760